Playmobil 71149 Samolot ratunkowy jednostki specjalnej

Ocena: 0
Producent: Playmobil
Kod produktu: 4008789711496
Producent: Playmobil
Ilość elementów: 117
Grupa wiekowa: 4+
Opakowanie: pudełko kartonowe
Dostępność: brak
Cena: 329,99 zł 329.99
ilość szt.

Opis

Szczegółowo wyposażony samolot ratunkowy jednostki specjalnej z modułem świetlnym i dźwiękowym, dwiema figurkami PLAYMOBIL i akcesoriami policyjnymi do odgrywania ról w pokoju dziecięcym.

Z samolotem ratunkowym z wyciągarką PLAYMOBIL nawet misje w powietrzu nie stanowią wyzwania dla jednostki specjalnej. W kokpicie jest miejsce dla dwóch figurek, a w powierzchni ładunkowej znajdują się dwa fotele dla dodatkowych figurek. Zintegrowany moduł światła i dźwięku sterowany jest ruchem wirnika.Delikatny ładunek można zabezpieczyć paskiem, a każdy dodatkowy ładunek można przymocować za pomocą łańcuchów transportowych.Samolot ratunkowy można otworzyć z czterech stron dla ułatwienia zabawy.Quad terenowy jednostki specjalnej (art. 71147 - sprzedawany oddzielnie) mieści się w samolocie ratunkowym. Zestawy z serii PLAYMOBIL City Action zapewniają pełną akcji zabawę. Dzięki bogato wyposażonym budynkom, pojazdom i figurkom możliwe jest przeżycie licznych przygód i odgrywanie ról.

 

Informacje o produkcie:

• 117-elementowy zestaw policyjny dla dzieci w wieku od 5 lat zawiera samolot ratunkowy z funkcjami świetlnymi i dźwiękowymi, dwie figurki PLAYMOBIL, lornetkę, radio i sprzęt jednostki specjalnej do zapierających dech akcji policyjnych

• realistyczne funkcje: obracanie łopat wirnika uruchamia reflektory i dźwięki silnika w tylnej części. Oświetlenie bagażnika można włączać i wyłączać, naciskając czarny przycisk (automatyczne wyłączenie po 30 sekundach)

• gotowy do lądowania: cztery koła umieszczone w pozwoziu samolotu umożliwiają poruszanie po podłodze

• dla łatwiejszego dostępu do wnętrza można otworzyć okno kokpitu i tylną oraz boczną klapę przestrzeni ładunkowej

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl