Playmobil 9476 Sypialnia Lucky

Ocena: 5
Producent: Playmobil
Kod produktu: 418654
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 93,49 zł 93.49
ilość szt.

Opis

Założona w XIX wieku w małym, granicznym miasteczku Miradero, 12-letnia dziewczyna Lucky, która niedawno przeprowadziła się z miasta, spotyka dzikiego mustanga o imieniu Spirit. Potomstwo Ducha i Deszcz od Ducha: Ogier Cimarrona , koń zostaje złapany przez konie i zostaje złamany w Miradero. Lucky stopniowo łączy się z ogierem i uwalnia go. Lucky spotyka się również z dwoma innymi dziewczynami, Pru i Abigail, które mają własne konie, Chica Linda, palomino i Boomerang, odpowiednio konia pinto . Wyruszają w codzienne przygody w całym kraju.

DreamWorks Spirit Riding Free © 2018 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved

Ta edukacyjna zabawka systemowa to klasyka w najlepszym tego słowa znaczeniu. Zaprojektowana i stworzona w 1974 roku przez Hansa Becka odniosła sukces w ponad 80 krajach świata. Najważniejszym elementem tej kreatywnej zabawy są 7,5 cm figurki Playmobil, wokół których aranżowane są różne sceny, miejsca i wydarzenia. Możliwość odgrywania różnych ról i wcielania się w postaci z wielu profesji fascynuje dzieci, pobudza ich fantazję, rozwija wyobraźnię i ma wpływ na kształtowanie ich osobowości. Potwierdzają i doceniają to również rodzice oraz pedagodzy.

Playmobil to ponad 30 kolekcji, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach i wykonanych z największą starannością, zabawek. Figurki Playmobil, ze swoim charakterystycznym uśmiechem, reprezentują różne postaci z różnych światów i okresów. Dzięki temu młodzi odkrywcy mają możliwość wzięcia udziału w bitwie w smoczej krainie, wyruszenia na poszukiwanie skarbu piratów, odkrywania fascynującego życia na wsi czy chociażby wcielenia się z rolę super agentów.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl